Sürdürülebilirlik - MEK KALIP

Sürdürülebilirlik

SÜRDÜRÜLEBİLİR İSTİKRARI BİR BÜYÜMEYİ HEDEFLİYORUZ

İşimizde sürdürülebilir, istikrarlı  ve karlı büyüme elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu büyümeye, önce ülkemizde sonra global ölçekte tüm dünyada varlığımızı artırarak ve iş yaptığımız her yerde rekabetçi,güvenilir ve inovasyon üstünlüğü olan markalara sahip olarak başaracağımıza inanıyoruz. Bu yolda başarılı olmak için verimli, esnek ve uzun dönemde değer oluşturabilecek faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yenilikçi ve güvenli iş modelleri geliştiriyoruz.

DENGELİ VE ADİL  BİR YAKLAŞIMI ÖNEMSİYORUZ.

Sürdürülebilir büyümeye, ancak ahlaki ilkelere koşulsuz bağlı olup adil bir yönetim iradesi göstererek  insan hakları,adil paylaşım ve çevre koruma yaklaşımını karar alma süreçlerimize entegre ederek ulaşabileceğimize inanıyoruz. Bu anlamda; sağlıklı bir işin, sağlıkla işleyen bir dünya ile ahlaki ilkeler ve adil yönetilen toplumlar olmadan pek de bir anlamı olmadığı kanaatindeyiz..

HEP BEREBER DAHA İYİYE DOĞRU…

Güçlü,istikrarlı ve ahlaki prensiplerine bağlı bir toplumun iş dünyasında başarılı olmak için en temel unsur olduğuna inanıyoruz. Bundan hareketle, yıllar içinde pek çok çalışmaya imza atıp  öncülüğünü yaptık. Bugün de tıpkı geçmişte olduğu gibi, toplumda fark oluşturmak için, faaliyet gösterdiğimizi sektörlerdeki projelere çok yönlü odaklanıyoruz. 

GELECEĞE EL ELE BİRLİKTE GÜVENLE

Geleceğe el ele birlikte güvenle , Mek Kalıp sürdürülebilir, karlı büyüme yaklaşımıdır.

Geleceğe el ele birlikte güvenle , Mek Kalıp bilime,iş birliklerine ülkemize olan inancımızı simgeler.

Çünkü, geleceğimizi, içinde yaşadığımız toplumun ve dünyanın geleceğinden ayrı ayrı düşünemeyiz,yorumluyamayız.

Çünkü, ancak iş ortaklarımızdan aldığımız güç ve tüm çalışanlarımızın kararlılığıyla hedeflerimize emin adımlarla ulaşabiliriz.

Daha iyi hizmet. Yüksek yaşam kalitesi.

Teknoloji gücümüz, inovasyona olan tutkumuz, marka değerlerimiz ve ilham veren etki alanımız.
Artan Yaşam Kalitesi ve Daha İyi Hizmet İçin
İşimizi büyütürken aynı zamanda insanların hayatını cesur ve yenilikçi yöntemlerle iyileştiren yeni ürün ve hizmetler ile yeni ve güvenilir  iş modelleri sunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda, inovasyon odağındaki çalışmalarımızdan öncelikle müşterilerimiz yararlanmakla birlikte, toplumun genelinde de refahı, sürdürülebilirliği ve etkileşimi artırdığımızı görüyoruz.

Uzun Vadeli,Hızla değer kazanacak, Cesur Adımlar Atıyoruz
Uzun vadeli dönüştürücü fikirler için cesur adımlar atıyoruz. Bu süreçte hatalarımızdan hızla öğrenmeyi önemsiyor, Şirket olarak bilgi ve deneyim paylaşımının tüm olanaklarından yararlanıyoruz. 

Sürdürülebilir Başarı ve kalkınma İçin İnovasyon Her Zaman Gündemimizde yer almaktadır.
Bugünün dünyasında ayakta kalmak ve daha güçlü olmak isteyen kurumların, inovatif ve yeni  ve güvenilir fikirlerle beslenen süreç içinde sürdürülebilir kolay ve hızlı erişilen iş modelleri geliştirmeleri bekleniyor. Paydaşlarımıza göre, sürdürülebilirlik ancak inovasyonla sağlanıyor. Biz de karmaşık sorunlara çözüm üretme ve aynı zamanda işimizi büyütme hedeflerimize bu iki kavramı birlikte ele alarak ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Sürdürülebilirlik odaklı inovasyon yaklaşımının insanların yaşam kalitesini yükseltmesini, dünyamızı ve çevremizi korumasını ve topluma hizmet etmesini bekliyoruz. Şirket olarak,hangi ölçekte olursa olsun, dönüştürücü  ve inovatif fikirleri cesaretle hayata geçirdiğimizde Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ne önemli katkılarda bulunabileceğimizi,  böylelikle müşterilerimizin, toplumun ve işimizin birlikte gelişeceğine yürekten inanıyoruz.

Mek Kalıp nitelikli hizmet anlayışını, yenilikçi düşünceyi ve müşteri odaklı yaklaşımı bir araya getirerek grup sinerjisi oluşturarak yatırmlarınıza yön vermektedir.

EĞİTİM VE GELİŞİM
Şirket değerlerimizle uyumlu, sürekli gelişime ve yüksek performans kültürüne odaklanan programlarla çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimlerini destekliyoruz.
Kişisel gelişim eğitimleri ile çalışanlarımızın kurumsal ve sosyal  hayatlarında daha başarılı olmasını sağlayacak ve kişisel gelişimlerini destekleyecek alanlara odaklanıyor; mesleki ve teknik eğitimlerle iş süreçlerine yönelik gelişim sağlamayı hedefliyoruz.

Mek Kalıp'ın  Değerleri 
“Temel Değerlerimizi” odağımıza alarak; 
*Yatırımlar ve çözüm önerilerindeki işbirlikleri hızlı ,güvenli ve sonuç odaklı olduğunu inanırarak çalışır. 
* Tüm çalışmalarımızda yasalara uygun davranmak önceliğimizdir. 
*Üstün iş ahlakı, dürüst çalışma ve etik ilkelerini benimseriz. 
* Mek Kalıp  değerleri, vizyonu ve prosedürleri doğrultusunda hareket ederiz. 
* Görevlerimizi temel insani değerler çerçevesinde yerine getiririz. 
* Toplumsal yararı gözeterek çevreye saygılı davranırız.
* Topluma öncü ve örnek olmayı öncelikli amaç kabul ederiz.
* Sadece yasal ve etik olan zeminlerde rekabet ederiz.
* Grup şirketleri ve iş birliğinde olduğumuz kurumlarla dürüst ve güvenilir ilişkiler kurup sürdürmeye önem veririz.
* Sosyal sorumluluk projelerimizle ülkemizin ve toplumumuzun aydınlık bir gelecek inşa etmesine; daha iyi, daha modern bir gelecek oluşturmasına destek olmak için çalışıyoruz.

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin